Nagano Park

Jeden z nejúspěšnějších business parků je situován v žádané komerční lokalitě městské části Praha 3. Čtyři kancelářské budovy poskytují 20.000 m2 flexibilních kancelářských a skladových prostorů. Nagano Park disponuje bezkonkurenčními zdroji energie a datacentrem přímo v areálu.

Nagano Office & Technology Park, byl realizován v roce 1999 jako vůbec první kancelářský projekt společnosti Red Group. Areál s celkovou plochou 26.000 m2 se nachází v ulici U Nákladového nádraží, v komerční lokalitě Prahy 3. Jeho součástí jsou dvě nově postavené a dvě rekonstruované administrativní budovy a data centrum (také nazývané Telehouse), které je jedním z nejmodernějších center tohoto typu v České republice. Mezi nájemce v Nagano Parku patří např. Telefónica 02, LEGO Trading, Gea, GTS Czech, Vendavo, Wolters Kluwer a mnoho dalších výzmanných společností.

write my paper
3.7.2017
Industriální styl kanceláří
Děti už si užívají prázdnin a u nás na Naganě jsme v proudu rekonstrukce prostor :)Hledáte místo pro Vaši kancelář v moderním industriálním stylu? Jste na správné adrese! Kontaktujte nás, jsem tu pro Vás. ...více
 
 
 
15.6.2017
Letní grilovačka na Naganu je v plném proudu
Přijďte si dát k obědu grilované kuřecí maso, hovězí steaky nebo vepřové maso, každý den je na výběr jiný steak. Ve stálé nabídce můžete ochutnat marinovaný hermelín a mletý steak z hovězího masa s variací příloh. Gril otevírá každý pracovní den od 11 hodin!
 
 
 
5.5.2017
Nagano Park vylepšuje pro Nájemce společné prostory :)
Ve fitness jsme tu pro Vás nechali udělat novou podlahu, přijďte si zacvičit po práci.
 
 
 
7.9.2016
Zóny placeného parkování
Vážení nájemníci,   jak jste již zaregistrovali, během září 2016 byly na Praze 3 zavedeny zóny placeného stání. V okolí Nagana Parku jsou zavedeny především smíšené zóny, které jsou určeny:   jak pro dlouhodobé celodenní stání vozidel rezidentů, vozidel abonentů (samozřejmostí je parkovací kartou, která je opravňuje k parkování v příslušné oblasti vyznačené na kartě), tak i pro střednědobé stání vozidel návštěvníků Prahy 3, s dobou stání omezenou na maximálně 6 hodin.  Časový provozní režim v ZPS na Praze 3 – pro smíšené zóny   V době od 6.00 do 8.00 hodin – volné parkování. V době  Po - Pá, od 8.00 do 18.00 hodin - parkovaní jak stávajících vlastníků parkovacích karet, tak i návštěvníků po zakoupení parkovacího lístku v parkovacím automatu (střednědobé stání max. 6 hod). Mimo tuto dobu – parkování pouze pro vlastníky parkovacích karet (tedy jako modré zóny). V tuto chvíli je možné parkovat bez pokuty s jednorázovou kartou (2h – 120Kč, nebo 10h – 400Kč) nebo s předplacenou kartou. ...více
 

Zavedení placených parkovacích zón, nenechalo chladné většinu obyvatel Prahy, a proto se začínají vytvářet petice pro zrušení placených parkovacích zón.

Můžete se připojit k petici pro zrušení modrých zón na: http://e-petice.cz/petitions/zruseni-modrych-zon-v-praze.html, kde je třeba 1 000 000 podpisů. Petice se bude předávat paní Adrianě Krnáčové.

 

Se zavedením barevných zón nesouhlasí ani AK Mgr. Ondřeje Pecáka, která chystá proti Praze podat Žalobu proti parkovacím zónám. K žalobě se můžete připojit na webových stránkách: http://www.ondrejpecak.cz/projekty_cz.html.

 

Přestože nesouhlasíme se zavedením a také nevidíme smysl těchto barevných zón, není bohužel v našich silách je nechat zrušit, neboť nejsme vlastníci pozemků, kde jsou zavedeny zóny placeného parkování. Určitě se ale připojujeme k výše zmíněné petici i k žalobě.

 

Za tuto velice nepříjemnou situaci se omlouváme a věříme, že spolu vyjednáme lepší podmínky pro náš administrativní areál Nagano Park. V tuto chvíli také zkoušíme přeorganizovat dělení našeho vnitřního parkoviště, abychom Vám mohli poskytnout parkování uvnitř areálu.

 

Děkujeme Vám za pochopení a Vaši podporu