prostory k pronájmu

_  flexibilní kanceláře typu open plan (do 1 000 m2)

_  plně vybavené maloplošné kanceláře (od 100 m2)

_  dostatek skladových prostor přímo v areálu

_  společná recepce & zasedací místnost

_  2 restaurace pro nájemce

_  fitness centrum zdarma

_  bezkonkurenční zdroje energie (6MW) a IT technologií

_  2 přímé zdroje energie, kabely s optickými vlákny

_  hlídané parkoviště a dostatek parkovacích stání

_  služby správce nemovitosti k dispozici 24 hodin

_  kontrola nákladů

_  nízké servisní poplatky

 

aktuálně nabízené prostory

 
ID nabídky: NI 3NP, 4NP, 5NP
Nagano I.
výměra: 3398m2
další informace:
Velice prostorné a světlé kancelářské prostory. Díky svému tvaru velká efektivita. Možnost dělení na menší jednotky. Kuchyňka již v rámci prostor. V součastné době rozděleno na open-space a několik kanceláří / zasedacích místností. Při pronajmutí celého patra je možné vytvořit jeden centrální vchod s vlastním sociálním zázemím. 
poptat nabízený prostor
 
 
ID nabídky: NII 3NP
Nagano II.
výměra: 200m2
další informace:
Kancelářské prostory velice zajímavého tvaru s velkým nožstvím světla. Koncipováno převážně jako openspace s několika kancelářemi. Vlastní kuchyňka i toalety. Možno rozdělit na dvě kanceláře ca (165 m2 a 100m2). Možné rozšíření až na 1 000m2.
poptat nabízený prostor
 
 
ID nabídky: NII 6NP
Nagano II.
výměra: 248m2
další informace:
Nádherný, světlý prostor atypického tvaru.Vlastní sociální zázemí, vlastní kuchyňka a možnost vybudování soukromé terasy. Rozvedeny elektrické zásuvky, nová světla. Dispozice nyní openspace s několika kancelářemi - může být dále děleno. 
poptat nabízený prostor
 
 
ID nabídky: NIII 3NP
Nagano III.
výměra: 321m2
další informace:
Prostorné, vzdušné a světlé kancelářské prostory. Vysoká variabilita prostoru, nyní rozděleno na open space, několik kanceláří, zasedací místnosti, vlastní kuchyňku, serverovnu a sklad. Prostory jsou klimatizovány. Otevíratelná okna.  Pronajímatel zajistí na své náklady nové koberce. 
poptat nabízený prostor
 
 
ID nabídky: NIV 3NP
Nagano IV.
výměra: 355m2
další informace:
Reprezentativní kanceláře v nově postavené budově. Efektivní tvar podlaží, který je nyní koncipován jako openspace se samostatnými kancelářemi. Klimatizováno, otevíratelná okna. Vlastní kuchyňka, společné toalety na patře. Může být děleno na menší jednotky. 
poptat nabízený prostor
 
 
ID nabídky: NIV 5NP
Nagano IV.
výměra: 165m2
další informace:
Pěkné a světlé kancelářské prostory v moderní budově Nagano IV. Nyní koncipováno jako otevřený prostor s několika kancelářemi a vlastní kuchyňkou. Toalety jsou v rámci patra sdílené. Prostor obsahuje klimatizace, prosklené příčky, koberec a žaluzie. Také jsou zde rozvedeny silnoproudé i slaboproudé kabely.
poptat nabízený prostor
 
 
ID nabídky: NI 6NP
Nagano I.
výměra: 97m2
další informace:
Poslední patro budovy kde je pěkný výhled se společnou letní terasou. Prostory jsou světlé, klimatizované kde jsou otevíratelná okna, koberce, datové rozvody i rozvody elektřiny.
poptat nabízený prostor